Kontaktai

Prof. habil. dr. Sigitas Tamulevičius

Direktorius

Baršausko g. 59 - A213,
tel. 8 (37) 327 601; mobil. tel.: +370 686 12300
e. p. sigitas.tamulevicius@ktu.lt

Administracija
Habil. dr. Sigitas Tamulevičius Direktorius 8 (37) 327601 sigitas.tamulevicius@ktu.lt
Dr. Fataraitė-Urbonienė Eglė Projektų valdymo ir plėtros vadovė +37061004824 egle.fataraite@ktu.lt
Sinkevičienė Virginija Administratorė 8 (37) 313432 virginija.sinkeviciene@ktu.lt
Paviršių ir plonasluoksnių darinių mokslo laboratorija
Dr. Mindaugas Andrulevičius Laboratorijos vadovas
vyresn. mokslo darbuotojas
8 (37) 313432 mindaugas.andrulevicius@ktu.lt
Dr. Igoris Prosyčevas Vyresn. mokslo darbuotojas +37068771134 igoris.prosycevas@ktu.lt
Dr. Tomas Tamulevičius Mokslo darbuotojas +37068332056 tomas.tamulevicius@ktu.lt
Mindaugas Pucėta Jaun. mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 mindaugas.puceta@ktu.lt
Dr. Peckus Domantas Jaun. mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 domantas.peckus@ktu.lt
Irina Abelit Technikė 8 (37) 313432
Nano- ir mikrolitografijos mokslo laboratorija 
Dr. Viktoras Grigaliūnas Laboratorijos vadovas
vyresn. mokslo darbuotojas
+37067019170 viktoras.grigaliunas@ktu.lt
Dr. Dalius Jucius Vyresn. mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 dalius.jucius@ktu.lt
Doc. dr. Asta Guobienė Vyresn. mokslo darbuotoja +37069844866 asta.guobiene@ktu.lt
Angelė Gudonytė Jaun. mokslo darbuotoja 8 (37) 313432 angele.gudonyte@ktu.lt
Vakuuminių ir plazminių procesų mokslo laboratorija 
Dr. Šarūnas Meškinis Laboratorijos vadovas,
vyriausiasis mokslo darbuotojas
+37061554257 sarunas.meskinis@ktu.lt
Dr. Kęstutis Šlapikas Vyresn. mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 kestutis.slapikas@ktu.lt
Vitoldas Kopustinskas Vyresn. inžinierius 8 (37) 313432
Dr. Rimantas Gudaitis Mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 rimantas.gudaitis@ktu.lt
Dr. Asta Tamulevičienė Mokslo darbuotoja +37067201920 asta.tamuleviciene@ktu.lt
Dr. Andrius Vasiliauskas Jaun. mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 andrius.vasiliauskas@ktu.edu
Dr. Algirdas Lazauskas Jaun. mokslo darbuotojas 8 (37) 313432 algirdas.lazauskas@ktu.edu
Technologijų plėtros mokslo laboratorija 
Dr. Pranas Narmontas Laboratorijos vadovas,
mokslo darbuotojas
8 (37) 327603,
+37061111825
pranas.narmontas@ktu.lt
Algimantas Juraitis Vyresn. inžinierius 8 (37) 327603 algimantas.juraitis@ktu.lt
Vladimiras Čižas Vyresn. inžinierius 8 (37) 327603 vladimiras.cizas@ktu.lt
Vilija Kuprėnienė Technikė 8 (37) 327603,
+370615 37590
vilija.kupreniene@ktu.lt
Doktorantai
Mindaugas Juodėnas Doktorantas mindaugas.juodenas@ktu.edu
Tadas Juknius Doktorantas tadas.juknius@ktu.lt
Aušrinė Jurkevičiūtė Doktorantė ausrine.jurkeviciute@ktu.edu
Fariza Kalyk Doktorantė fariza.kalyk@ktu.edu
Erika Rajackaitė Doktorantė erika.rajackaite@ktu.edu
Andrius Žutautas Doktorantas +37060098880 andrius.zutautas@ktu.edu
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku